Датчик відстані Sensopart FT 25-RLAP-1500-PNSUL-KL4
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Sensopart
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  604-41017
  • Найменування: FT 25-RLAP-1500-PNSUL-KL4
  • Статус виробництва: Знятий з виробництва. Є аналог
  • Код виробника: 604-41017
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Лазер
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Матеріал корпусу Пластик
Опис
Основні особливості
  • Велика дальність дії в компактному корпусі - виявляє об'єкти та вимірює відстань до 1,5 м у мініатюрному корпусі (34 x 20 x 12 мм)
  • Точне придушення фону - легко налаштовується для роботи в складних умовах
Технічні характеристики
Лінійність, мм
15
Принцип роботи датчика
Датчик відстані з методом часу прольоту світла
Серія
F25 (34 x 20 x 12 мм)
Мінімальна робоча відстань, мм
100
Максимальна робоча відстань, мм
Частота спрацьовування, Гц
≤ 300
Інтерфейс
Налаштування
Навчання
Форма корпусу
Прямокутний
Джерело світла
Червоний лазер (Class 1)
Роздільна здатність, мм
0.3
Повторюваність, мм
7
Діапазон температур, °C
Температурний дрейф, %
0,5 mm / K
Електричне підключення
Кабель з роз'ємом M12, 4-провідний, 150 мм
Ступінь захисту
IP69
Огляд датчиків SensoPart серії F 25
Оптичні датчики Sensopart F25
Основні особливості
Переваги для користувача
Основні технічні характеристики (загальний опис)
  • Розміри: Датчики мають дуже компактні розміри, які становлять 34 x 20 x 12 мм.
  • Напруга живлення: Стандартна робоча напруга для цих датчиків знаходиться в діапазоні від 10 до 30 В постійного струму.