Датчик відстані SICK PRO2-N100B25A1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6052874
  • Вага: 0.43 кг
  • Найменування: PRO2-N100B25A1
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 6052874
Світло випромінювання: Лазер
Аналоговий вихід: 4-20 мА
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Світло випромінювання Лазер
Вихід Аналоговий + Цифровий
Контакти NO/NC
Аналоговий вихід 4-20 мА
Матеріал корпусу Цинк
Робоча відстань, мм 125
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення UVПостійний струм 12 V ... 24 V
Споживана потужність≤ 180 mA
Час прогріву≤ 30 хвилин
Матеріал корпусуМетал (цинк, лиття під тиском)
Матеріал переднього вікнаПластик (Polycarbonat (PC))
Вид підключенняРозетка, HRS, 12-контактна (введення/виведення, живлення)
Індикація2 LEDs (Робочий стан, Лазер увімкнений/вимкнений)
Точково-матричний дисплей
Вага300 грам
Розміри (Ш x В x Г)40 мм x 94,5 мм x 60 мм
Тип захистуIP67
Клас захистуIII
Робоча відстань75 мм ... 125 мм
Ширина діапазону виміру (при відстані виміру)17 мм (75 мм)
22 мм (100 мм)
27 мм (125 мм)
Об'єкт вимірюванняЗвичайні об'єкти
Точність відтворення25 мкм, напрямок х
2 мкм, напрямок z
напрямок z ± 50 мкм
Оцінка≥ 5 мс
Джерело випромінюванняЛазер червоний
Видиме червоне світло
Тип. розмір світлової плями (відстань)0,3 мм x 32 мм
Особливості оптичних датчиків відстані
Для вимірювань на малих відстанях застосовуються лазерні датчики з принципом тріангуляції, що забезпечують якісний вимір відстані у тих випадках, коли потрібний високий ступінь точності. Датчик адаптується до різних кольорів об'єкта шляхом регулювання своєї чутливості, що робить його практично незалежним від кольору об'єкта. Зазвичай ці датчики мають невеликий діапазон вимірювання, максимум до 1000 мм. Завдяки своїй точності вони особливо потрібні для виконання завдань контролю, сортування та перевірки якості під час технологічних процесів. Загалом вони можуть використовуватися для вимірювання розмірів, положення, форми та допусків механічної обробки. Застосування датчиків малого діапазону вимірювання SICK дозволяє підвищити якість кінцевого продукту при зниженні матеріальних і часових витрат на його виробництво.
Лазерні датчики відстані з принципом тріангуляції
Датчики відстані на середній робочий діапазон від компанії SICK забезпечують вимір від 80 мм до 50 м, що дозволяє застосовувати їх для вирішення широкого кола завдань. Завдяки високій надійності вимірювання об'єктів, незалежно від кольору та типу їх поверхонь, можна підвищити якість продукції. Крім того, всі датчики легко налаштовуються та програмуються, що дозволяє швидко ввести їх в експлуатацію. Чудове поєднання діапазону вимірювання, надійності, точності та ціни. Завдяки своїй надійності, універсальності та міцності корпусу, датчики відстані на середній діапазон вимірювання можуть застосовуватися для вирішення різноманітних завдань, наприклад, у логістиці, деревообробній та автомобільній промисловості. Ці датчики використовують принцип виміру часу, за який імпульс світла долетить до об'єкта і повернеться назад. Оскільки швидкість світла відома, то, знаючи час польоту світла контролер датчика вираховує відстань до об'єкта.