Оптичний датчик відстані Leuze ODSL 96K/66-2300-S12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50101882
  • Найменування: ODSL 96K/66-2300-S12
  • Код виробника: 50101882
Світло випромінювання: Лазер
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 5-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Пластик
Опис
Дуже популярні в Україні датчики відстані серії ODS 96B з великим діапазоном вимірювання від 60 до 25 000 мм підходять для багатьох різних застосувань і, завдяки металевому корпусу, надзвичайно міцні. Вони вимірюють в діапазоні мілісекунд. Вбудований дисплей відображає значення вимірювань і дозволяє дозволяє легко адаптувати датчик до завдання вимірювання. Крім аналогових виходів струм або напруга і дискретних PNP/NPN виходів, доступні також цифрові інтерфейси. Цифрові інтерфейси запобігають втратам при перетворенні в датчику, управлінні і при передачі даних вимірювань
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія96
Принцип виявленняСпрацювання від об'єкту
Джерело світлаЛазер, червоний
Клас лазера2, IEC/EN 60825-1:2014
Розмір світлової плями [на відстані датчика]3 мм x 8 мм [2,300 мм]
Діапазон вимірювання150 ... 2,300 мм
Розподільна здатність1.0 ... 5.0 мм
Точність3 %
Еталонне значення, точністьВідстань вимірювання
Повторюваність2 %
Повторюваність еталонного значенняВідстань вимірювання
Час вимірювання2 ... 7 мс
ПосиланняНі
Співвідношення чорне/біле1 %
Напруга живлення UB10 ... 30 V, DC
Кількість цифрових комутаційних виходівДва
Перемикаючий елементТранзистор,  Push-pull
Тип підключенняРоз'єм
Розмір різьбиM12
МатеріалПластик
Кількість полюсів5-полюсний
Розмір (Ш х В х Д)30 мм x 90 мм x 70 мм
Матеріал корпусуПластик
Пластик корпусуPC
Матеріал кришки об'єктиваПластик
Вага нетто140 г
НалаштуванняПеремикач
УправлінняКнопка навчання
Температура навколишнього середовища, робоча-20 ... 50 °C
Температура навколишнього середовища, зберігання-30 ... 70 °C