Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT600-R201-2EP-IO-V31-L
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955936
  • Найменування: OMT600-R201-2EP-IO-V31-L
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100335
Світло випромінювання: Лазер
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 600
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання100 ... 600 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаЛазерний діод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Номінальні характеристики лазера
ПриміткаЛазерне випромінювання, не дивіться на промінь
Клас лазеру1
Довжина хвилі680 nm
Кут розширення променя> 5 мрад, d63 < 2,8 мм в діапазоні 350 мм ... 800 мм
Довжина імпульсу5,5 мкс
Частота повторенняПриблизно 2,4 кГц
Максимальна енергія імпульсу< 40 nJ
MTTFd560 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення4-контактний Роз'єм M8, з можливістю повороту на 90°
Оптична поверхняОрганічне скло
Тип перемиканняНалаштування за замовчуванням таке:
C/Вихідний сигнал Q - контакт 4 роз'єму: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий, IO-Link
Q2 - Pin2: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Інтелектуальний датчик тип 0/тип 3.3
Ідентифікатор пристрою0x111917 (1120535)
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 60 °C (50 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 16 мА при напрузі живлення 24 В