Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OQT400-R200-2EP-IO
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956476
  • Вага: 0.08 кг
  • Найменування: OQT400-R200-2EP-IO
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100125
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OQT400-R200-2EP-IO Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OQT400-R200-2EP-IO
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Дальність виявлення40 ... 400 мм
Мінімальна дальність виявлення40 ... 100 мм
Діапазон регулювання100 ... 400 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Група ризику світлового випромінюванняБезпечне випромінювання
Різниця між чорним і білим (6 %/90 %)< 5 %
Діаметр світлової плямиПриблизно 15 мм на відстані 400 мм
Кут відкриттяПрибл. 2,5°
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 70000 Lux
MTTFd600 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення2 м вбудованого кабелю
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Тип перемиканняНалаштування за замовчуванням таке:
C/Вихідний сигнал Q - чорний дріт: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий, IO-Link
Q2 - WH: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняf217 Гц
Час реагування2.3 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = BK)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Ідентифікатор пристрою0x111801 (1120257)
Швидкість передачі данихCOM2 (38,4 кбіт/с)
Підтримка режиму SIOТак
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F), кабель, стаціонарна установка
-20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F), рухомий кабель не підходить для конвеєрних ланцюгів
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - живлення увімкнено
Блимає (4 Гц) - коротке замикання
Блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно світиться - вихід перемикача активний
Постійно вимкнено - вихід перемикача неактивний
Елементи керуванняКнопка навчання
Елементи керування5-ступінчастий поворотний перемикач для вибору режимів роботи
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В