Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OQT350-R201-2EP-IO-0,3M-V1-L
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955875
  • Найменування: OQT350-R201-2EP-IO-0,3M-V1-L
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100332
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Дальність виявлення60 ... 350 мм
Мінімальна дальність виявлення60 ... 100 мм
Максимальна дальність виявлення.40 ... 400 мм
Діапазон регулювання100 ... 350 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаЛазерний діод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Номінальні характеристики лазера
ПриміткаЛазерне випромінювання, не дивіться на промінь
Клас лазеру1
Довжина хвилі680 nm
Кут розширення променя> 5 мрад, d63 < 2,8 мм в діапазоні 350 мм ... 800 мм
Довжина імпульсу5,5 мкс
Частота повторенняПриблизно 2,4 кГц
Максимальна енергія імпульсу< 40 nJ
MTTFd560 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення300 мм фіксований кабель з 4-контактним роз'ємом M12 x 1
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Тип перемиканняНалаштування за замовчуванням таке:
C/Вихідний сигнал Q - контакт 4 роз'єму: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий, IO-Link
Q2 - Pin2: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняf217 Гц
Час реагування2.3 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Ідентифікатор пристрою0x111812 (1120274)
Швидкість передачі данихCOM2 (38,4 кбіт/с)
Ширина даних процесуВведення даних процесу 2 Біт
Виведення даних процесу 2 Біт
Підтримка режиму SIOТак
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F), кабель, стаціонарна установка
-20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F), рухомий кабель не підходить для конвеєрних ланцюгів
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - живлення увімкнено
Блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно світиться - вихід перемикача активний
Постійно вимкнено - вихід перемикача неактивний
Елементи керуванняКнопка навчання
Елементи керування5-ступінчастий поворотний перемикач для вибору режимів роботи
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 16 мА при напрузі живлення 24 В