Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBT80-R3-E0-P
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955580
  • Найменування: OBT80-R3-E0-P
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBT80-R3-E0-P Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBT80-R3-E0-P
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Тріангуляційний датчик з придушенням фону для стандартних застосувань, мініатюрний дизайн, 80 мм дальність виявлення, червоне світло, світлове спрацьовування, NPN вихід, 2 м фіксованого кабелю. Кабельний вихід під кутом 45° для максимальної свободи монтажу в умовах обмеженого простору. Добре помітна світлова пляма, навіть на темних матеріалах. Надійне виявлення об'єктів із мінімальною залежністю від кольору. Надзвичайно велика дальність виявлення відкриває шлях до нових застосувань
Технічні характеристики
Дальність виявлення15 ... 80 мм
Еталонний об'єктСтандартний чорний, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло, 630 нм
Різниця між чорним і білим (6 %/90 %)< 20 %
Кутове відхиленняПриблизно 2°.
Діаметр світлової плямиПриблизно 5 мм на відстані 80 мм
Кут відкриттяПриблизно 2°.
Оптична поверхняФронтальна
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 30000 Lux
MTTFd800 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67
Матеріал
КорпусPC/ABS і TPU
Оптична поверхняПолікарбонат
КабельPUR
Тип перемиканняNO контакт / світлове спрацьовування
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 50 мА
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняfБлизько 800 Гц
Час реагування600 мкс
Температура навколишнього середовища-25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F)
Температура зберігання-30 ... 70 °C (-22 ... 158 °F)
Функціональний індикаторСвітлодіод жовтого кольору: загоряється, коли виявлено об'єкт
Робоча напругаUB10 ... 30 В постійного струму, клас 2
Струм живлення без навантаженняI0< 10 mA