Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBT350-R100-2EP-IO-IR
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955412
  • Вага: 0.04 кг
  • EAN: 4050143045846
  • Найменування: OBT350-R100-2EP-IO-IR
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 267075-100408
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Опис
-40 °C ... 60 °C. Високий ступінь захисту IP69K
Технічні характеристики
Дальність виявлення5 ... 350 мм
Мінімальна дальність виявлення5 ... 25 мм
Діапазон регулювання25 ... 350 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване інфрачервоне світло 850 нм
Група ризику світлового випромінюванняБезпечне випромінювання
Різниця між чорним і білим (6 %/90 %)< 15 % при 350 мм
Діаметр світлової плямиПриблизно 26 мм на відстані 350 мм
Кут відкриттяПрибл. 4°.
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 40000 Lux
MTTFd600 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Оптична поверхняОрганічне скло
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняf500 Гц
Час реагування1 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = BK)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюSmart Sensor
Ідентифікатор пристрою0x11060A (1115658)
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F), кабель, стаціонарна установка
-25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F), рухомий кабель не підходить для конвеєрних ланцюгів
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Постійно горить - об'єкт виявлено
Постійно вимкнено - об'єкт не виявлено
Елементи керуванняПеремикач світлове/темнове спрацьовування
Елементи керуванняРегулятор діапазону спрацьовування
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В