Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBT300-R201-2EP-IO-V1
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956407
  • Вага: 0.05 кг
  • Найменування: OBT300-R201-2EP-IO-V1
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100214
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Опис
-40 °C ... 60 °C. Високий ступінь захисту IP69K
Технічні характеристики
Дальність виявлення30 ... 300 мм
Мінімальна дальність виявлення30 ... 80 мм
Діапазон регулювання80 ... 300 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Група ризику світлового випромінюванняБезпечне випромінювання
Різниця між чорним і білим (6 %/90 %)< 5 % при 300 мм
Діаметр світлової плямиПриблизно 8 мм x 8 мм на відстані 300 мм
Кут відкриттяПрибл. 1,5°
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 70000 Lux
MTTFd600 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення4-контактний роз'єм M12 x 1, з можливістю повороту на 90°
Оптична поверхняОрганічне скло
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняf500 Гц
Час реагування1 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Smart Sensor тип 2.4
Ідентифікатор пристрою0x111612 (1119762)
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Постійно горить - об'єкт виявлено
Постійно вимкнено - об'єкт не виявлено
Елементи керуванняПеремикач світлове/темнове спрацьовування
Елементи керуванняРегулятор діапазону спрацьовування
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 26 мА при напрузі живлення 24 В