Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBT300-R201-2EP-IO-0,3M-V1-1T
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956436
  • Найменування: OBT300-R201-2EP-IO-0,3M-V1-1T
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100222
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
-40 °C ... 60 °C. Високий ступінь захисту IP69K
Технічні характеристики
Дальність виявлення30 ... 300 мм
Мінімальна дальність виявлення30 ... 80 мм
Діапазон регулювання80 ... 300 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Група ризику світлового випромінюванняБезпечне випромінювання
Різниця між чорним і білим (6 %/90 %)< 5 % при 300 мм
Діаметр світлової плямиПриблизно 8 мм x 8 мм на відстані 300 мм
Кут відкриттяПрибл. 1,5°
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 70000 Lux
MTTFd600 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення300 мм фіксований кабель з 4-контактним роз'ємом M12 x 1
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняf500 Гц
Час реагування1 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Smart Sensor тип 2.4
Ідентифікатор пристрою0x111712 (1120018)
Швидкість передачі данихCOM2 (38,4 кбіт/с)
Мінімальна тривалість циклу2.3 мс
Виведення даних процесу 2 Біт
Підтримка режиму SIOТак
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F), кабель, стаціонарна установка
-20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F), рухомий кабель не підходить для конвеєрних ланцюгів
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - живлення увімкнено
Блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно ввімкнено - виявлено фон (об'єкт не виявлено)
Постійно вимкнено - виявлено об'єкт
Елементи керуванняПеремикач світлове/темнове спрацьовування
Елементи керуванняРегулятор діапазону спрацьовування
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 26 мА при напрузі живлення 24 В