Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBR2000-R2-E2-P-L
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955529
  • Найменування: OBR2000-R2-E2-P-L
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Світло випромінювання: Лазер
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP
Спрацювання Темнове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBR2000-R2-E2-P-L Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBR2000-R2-E2-P-L
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Лазерний рефлекторний датчик, ультракомпактний дизайн з кріпленням M2, поляризаційний фільтр. Дальність виявлення 2000 мм, темнове спрацьовування. Вихід PNP, 2 м фіксованого кабелю. Ультракомпактний дизайн корпусу. Лазерні датчики DuraBeam - довговічні та придатні до використання, як світлодіод. Кабельний вихід під кутом 45° для максимальної свободи монтажу в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики
Ефективна дальність виявлення0 ... 2 м
Відстань до рефлектору40 ... 2000 мм
Граничний діапазон виявлення2.3 м
Еталонний об'єктРефлектор H40
Джерело світлаЛазерний діод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло, 680 нм
Поляризаційний фільтрТак
Номінальні характеристики лазера
ПриміткаЛазерне випромінювання, не дивіться на промінь
Клас лазеру1
Довжина хвилі680 nm
Кут розширення променя> 5 mrad
Довжина імпульсуПриблизно 3 мкс
Частота повторенняПриблизно 16,6 кГц
Максимальна енергія імпульсу8 nJ
MTTFd800 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67
Електричне підключення2 м вбудованого кабелю
Матеріал
КорпусPC/ABS і TPU
Оптична поверхняОрганічне скло
КабельPUR
Тип перемиканняNO контакт / темнове спрацювання
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 50 мА, резистивне навантаження
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняfБлизько 2 кГц
Час реагування250 мкс
Температура навколишнього середовища-20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F)
Температура зберігання-30 ... 70 °C (-22 ... 158 °F)
Робоча напругаUB12 ... 24 V
Струм живлення без навантаженняI0< 10 mA