Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBR1000-R2-E2-P
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955519
  • Найменування: OBR1000-R2-E2-P
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Темнове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBR1000-R2-E2-P Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBR1000-R2-E2-P
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Рефлекторний датчик для стандартних застосувань, мініатюрний дизайн, поляризаційний фільтр. Дальність виявлення 1000 мм, червоне світло, темнове спрацьовування. Вихід PNP, 2 м фіксованого кабелю. Ультракомпактний дизайн корпусу. Кабельний вихід під кутом 45° для максимальної свободи монтажу в умовах обмеженого простору. Вбудований поляризаційний фільтр дозволяє виявляти об'єкти, що відбивають світло. Надзвичайно велика дальність виявлення відкриває шлях до нових застосувань
Технічні характеристики
Ефективна дальність виявлення0 ... 1 м
Відстань до рефлектору40 ... 1000 мм
Граничний діапазон виявлення1.4 м
Еталонний об'єктРефлектор H40
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло, 630 нм
Поляризаційний фільтрТак
Кутове відхиленняПриблизно 2°.
Діаметр світлової плямиПриблизно 60 мм на відстані 800 мм
Кут відкриттяПриблизно 2°.
Оптична поверхняФронтальна
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 30000 Lux
MTTFd800 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67
Матеріал
КорпусPC/ABS і TPU
Оптична поверхняОрганічне скло
КабельPUR
Тип перемиканняNO контакт / темнове спрацювання
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 50 мА
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняfБлизько 800 Гц
Час реагування600 мкс
Температура навколишнього середовища-25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F)
Температура зберігання-30 ... 70 °C (-22 ... 158 °F)
Робоча напругаUB10 ... 30 В постійного струму, клас 2
Струм живлення без навантаженняI0< 10 mA