Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBE25M-18GK40-SE0-V1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955983
  • Вага: 0.03 кг
  • Найменування: OBE25M-18GK40-SE0-V1
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Ефективна дальність виявлення0 ... 25 м
Граничний діапазон виявлення35 м
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Діаметр світлової плямиПриблизно 110 мм на 1 м
Кут відкриттяПриблизно 2,9°
Оптична поверхняФронтальна
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2 10000 Lux
MTTFd838 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67
Електричне підключення3-контактний роз'єм M12 x 1
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Роз'ємПластик
Тип перемиканняВихідний сигнал Q - контакт 4 роз'єму: NPN нормально відкритий / світлове спрацювання
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Частота перемиканняf500 Гц
Час реагування≤ 1 мс
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - увімкнення живлення
Блимає (4 Гц) - коротке замикання
Функціональний індикаторПриймач: Жовтий світлодіод:
Постійно світиться - шлях світла вільний
Постійно вимкнено - виявлено об'єкт
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 mA