Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBD450-18GM60A-E5
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955967
  • Вага: 0.07 кг
  • Найменування: OBD450-18GM60A-E5
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Латунь
Особливості Радіальний
Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBD450-18GM60A-E5 Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBD450-18GM60A-E5
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Дальність виявлення0 ... 450 мм
Мінімальна дальність виявлення0 ... 30 мм
Діапазон регулювання30 ... 450 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий 200 мм X 200 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Кут відкриттяПрибл. 2,6°
Вихід світлаРадіальний, під кутом 90°
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2 20000 Lux
ГістерезисH< 15 %
MTTFd854 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67
Електричне підключення2 м вбудованого кабелю
Матеріал
КорпусЛатунь, нікельована
Оптична поверхняОрганічне скло
КабельПВХ
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Падіння напругиUd≤ 2 В DC
Частота перемиканняf500 Гц
Час реагування≤ 1 мс
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - увімкнення живлення
Блимає (4 Гц) - коротке замикання
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно горить - об'єкт виявлено
Постійно вимкнено - об'єкт не виявлено
Елементи керуванняРегулювання чутливості
Елементи керуванняСвітлове/темнове спрацьовування з електричним перемиканням
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 mA