Оптичний датчик Pepperl+Fuchs OBD200-18GM60-E5-5M-IR-1C
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-954775
  • Вага: 0.07 кг
  • Найменування: OBD200-18GM60-E5-5M-IR-1C
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Латунь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Дальність виявлення0 ... 200 мм
Мінімальна дальність виявлення0 ... 30 мм
Діапазон регулювання30 ... 200 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий 200 мм X 200 мм
Джерело світлаІнфрачервоне
Тип світлаінфрачервоний
Діаметр світлової плямиПрибл. 22 мм при 200 мм
Кут відкриттяПрибл. 2,6°
Оптична поверхняФронтальна
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2 10000 Lux
ГістерезисH< 15 %
MTTFd854 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67
Електричне підключення5 м фіксованого кабелю
Матеріал
КорпусЛатунь, нікельована
Оптична поверхняОрганічне скло
КабельПВХ
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Падіння напругиUd≤ 2 В DC
Частота перемиканняf500 Гц
Час реагування≤ 1 мс
Температура навколишнього середовища-40 ... 60 °C (-40 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - увімкнення живлення
Блимає (4 Гц) - коротке замикання
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Горить постійно - вихід активний
Постійно вимкнено - вихід неактивний
Елементи керуванняРегулювання чутливості
Елементи керуванняСвітлове/темнове спрацьовування з електричним перемиканням
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 mA