Оптичний датчик Omron E3AS-HL150LMN 2M
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Omron
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM700999
  • Вага: 0.22 кг
  • Найменування: E3AS-HL150LMN 2M
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі
  • Код виробника: OM700999
Світло випромінювання: Лазер
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Лазер
Вихід NPN
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Оптичний датчик Omron E3AS-HL150LMN 2M Оптичний датчик Omron E3AS-HL150LMN 2M
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Форма корпусуПрямокутний
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням фону
Максимальна робоча відстань150 мм
Мінімальна робоча відстань35 мм
Спосіб налаштуванняНавчання
Спосіб підключенняКабель
Довжина кабелю2 м
Тип виходуNPN
Режим спрацюванняТемнове/світлове спрацювання
Час відгуку1.5 мс
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Ширина15.5 мм
Висота48.6 мм
Глибина30.4 мм
Тип світлаЛазерний світлодіод з червоним світлом
Клас лазера1
Розмір плями8 мм x 1.3 мм