Оптичний датчик Leuze PRK3C.T3/4P-200-M12
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50133654
  • Вага: 0.03 кг
  • Найменування: PRK3C.T3/4P-200-M12
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Особливості Для прозорих об'єктів
Оптичний датчик Leuze PRK3C.T3/4P-200-M12 Оптичний датчик Leuze PRK3C.T3/4P-200-M12
Опис
Правильне рішення практично для будь-якого застосування
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія3C
Принцип діїРефлекторний
ЗастосуванняВиявлення дуже прозорих пляшок. Виявлення прозорих плівок
Спеціальна версіяАвтоколімація
Робочий діапазон0 ... 3 м, з рефлектором TK(S) 100x100
Граничний робочий діапазон0 ... 3.6 м, з рефлектором TK(S) 100x100
Джерело світлаСвітлодіод, червоний
Захисний контурЗахист від переполюсовки. Захист від короткого замикання
Напруга живлення10 ... 30 В постійного струму
Залишкова пульсація0 ... 15 %
Кількість комутаційних виходівДва
Принцип спрацюванняСвітлове спрацювання
Принцип спрацюванняТемнове спрацювання
Час реагування0.33 мс
Тип підключенняКабель з роз'ємом
Довжина кабелю200 мм
Розмір різьбиM12
МатеріалМетал
Кількість полюсів4-контактний
Розмір (Ш х В х Д)11,4 мм х 34,2 мм х 18,3 мм
Матеріал корпусуПластик
Пластиковий корпусPC-ABS
Матеріал кришки лінзиПластик / PMMA
Вага нетто20 г
Тип кріпленняКріплення в наскрізний отвір.
Сумісність з матеріаламиECOLAB
НалаштуванняКнопка навчання
Температура експлуатації-40 ... 60 °C