Індуктивний датчик Omron E2EW-QX12B218 2M
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-69632
  • Найменування: E2EW-QX12B218 2M
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NC
Опис
Індуктивний датчик наближення, корпус із нержавіючої сталі з покритям фторкаучуком, циліндричний різьбовий корпус М18, установка врівень, максимальна робоча відстань 12 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NC, кабель довжиною 2 метри
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM18
УстановкаМайже врівень
Відстань спрацьовування12 мм
Тип виходуPNP
Режим роботиNC
Електричне підключенняКабель
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Технічні характеристики кабелюPVC
Довжина кабелю2 м
Загальна довжина41.5 мм
Довжина різьби30 мм