Індуктивний датчик Omron E2Q5-N20E3-M1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Omron
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  237309
  • Вага: 0.15 кг
  • EAN: 4547648332200
  • Найменування: E2Q5-N20E3-M1
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Технічні параметри
Розмір корпусу 40 х 40 мм
Форма корпусу Прямокутний
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 20
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення великої дальності в квадратному корпусі, максимальна робоча відстань 20 мм, установка врівень, вихід NPN, NO+NC
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір40 x 40 x 67 мм
УстановкаВрівень
Відстань спрацьовування20 мм
Тип виходуNPN
Режим роботиNO + NC
Електричне підключенняРоз'єм M12
Матеріал корпусуPBT пластик
Технічні характеристики кабелю-