Індуктивний датчик Akusense TYN30-40PC-E2
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Akusense
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TYN3040PCE2
  • Найменування: TYN30-40PC-E2
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 40
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик з потрійною дистанцією виявлення, який має класичний циліндричний різьбовий або гладкий корпус звичайної довжини з нержавіючої сталі або нікельованої латуні. Надзвичайно велика відстань спрацювання, до 40 мм в залежності від розміру корпуса. Можна вибрати варіант з вбудованим кабелем або роз'ємом. Ця версія індуктивних давачів, яка пропонує найбільшу відстань виявлення в меншому корпусі. Давачі повністю герметичні завдяки гарячому литтю, що значно підвищує стійкість датчиків до ударів та вібрацій, мають ступінь захисту IP67. Датчики серії TY - це правильний вибір для установок, де потрібна велика відстань спрацювання, до 40 мм.
Технічні характеристики
Електричне приєднанняРоз'єм
УстановкаНе врівень
Розмір корпусуM30
Робоча відстань40 мм ±10%
ВихідPNP NC
Матеріал корпусуНікельована латунь
Напруга живлення10~30V DC
Залишкова напруга<1.5V
Струм навантаження150 мА
Споживання струму<10 мА
Витік струму<0.01 мА
Частота перемикання100 Гц
Повторюваність<5.0%
Гістерезис<15%
Матеріал чутливої поверхніPBT
Температура середовища-25°C~+75°C