Індуктивний датчик Akusense TSN30-15NO
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Akusense
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TSN3015NO
  • Найменування: TSN30-15NO
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 15
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Найменування датчикаTSN30-15NO
Електричне приєднанняКабель
УстановкаНе врівень
Розмір корпусуM30
Робоча відстань15 мм ±10%
ВихідNPN NO
Матеріал корпусуНікельована латунь
Напруга живлення10~30V DC
Залишкова напруга<1.5V
Струм навантаження150 мА
Споживання струму<10 мА
Витік струму<0.01 мА
Частота перемикання150 Гц
Повторюваність<1.0%
Гістерезис<15%
Матеріал чутливої поверхніPBT
Температура середовища-25°C~+75°C