Щілинний датчик Xecro FLS120P-PS-A8
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  XECRO
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-570119
  • Найменування: FLS120P-PS-A8
  • Код виробника: XE-570119
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний щілинний
Ширина щілини 120
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Метал
Щілинний датчик Xecro FLS120P-PS-A8 Щілинний датчик Xecro FLS120P-PS-A8
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
СеріяСтандарт
Джерело світлаЧервоний лазер λ=630 nm
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Ширина вилки120 мм
Laser Class1 (EN 60825-1)
Розподільна здатність0.1 мм
Повторюваність0.01 мм
IO-Linkn.a.
Стан виходуNO/NC
ВихідPNP
Перемикач функцій виходу270° потенціометр
Робоча напруга10…35 VDC
Захист від зворотної полярностіТак
Споживання струму<40 мА
Максимальний струм виходу200 мА
Захист від короткого замиканняЄ, самовідновлення
Падіння напруги<1.2 V @ 200 мА
Частота спрацьовування5000 Гц
Затримка ввімкнення живлення<0.4 s
Стійкість до зовнішнього освітлення>100 klux
Робоча температура-10…45 °C · 14…113 °F
Монтаж впритул один до одногоfalse
Індикатор спрацюванняЖовтий світлодіод
Матеріал корпусуЛитий цинк, пофарбований порошковою фарбою
Ступінь захистуIP67
Напруга ізоляції500 V