Щілинний датчик SICK WFE-120120B337
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1106557
  • Вага: 0.32 кг
  • Найменування: WFE-120120B337
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний щілинний
Ширина щілини 120
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
WFE - це міцний щілинний датчик, який легко та просто монтується. Завдяки своїй надійності та точності виявлення він підходить для великої кількості застосувань. WFE може точно виявляти об'єкти розміром до 0,5 мм із високою частотою спрацьовування 5 кГц. Регулювання чутливості, push-pull вихід та можливість вибору між світловим та темновим спрацювання роблять його універсальним та зручним у використанні. Датчик виготовлений в міцному гібридному корпусі IP67 з ABS-пластику але з рамою з вуглецевої сталі. Він надійно працює навіть у суворих умовах. Таким чином, WFE - це насправді універсальний вилковий датчик.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри (Ш x В x Г)10 мм x 149,3 мм x 143 мм
Ширина щілини120 мм
Глибина щілини120 мм
Джерело випромінюванняСвітлодіод, червоний
НалаштуванняПотенціометр, спрацьовування за наявності/відсутності світла
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація< 10 %
Споживання струму< 30 мА
Частота перемикання5 кГц
Оцінка100 мкс
Стабільність часу відгуку± 20 мкс
Дискретний вихід (напруга)Двотактний режим: PNP/NPN Високий = UV - < 2 В / Низький: ≤ 2 В
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Гістерезис перемикаючого виходу< 0,2 мм