Блок живлення PULS FPS300.246-049-102
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  PULS
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  PU-03793
  • Вага: 1.20 кг
  • EAN: 875404003793
  • Найменування: FPS300.246-049-102
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: PU-03793
Технічні параметри
Тип вхідної напруги 1-фазна
Вихідна напруга, В 24
Вихідний струм, А 15
Потужність, Вт 360
Кріплення DIN-рейка
Блок живлення PULS FPS300.246-049-102 Блок живлення PULS FPS300.246-049-102
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Вхідна напруга змінного струму AC 100 - 240 V (-15 %/+10 %)
Вхідна напруга постійного струму DC 110 V - 300 V (± 20 %)
Коефіцієнт потужності 0.97
Обмеження вхідного пускового струму Активна
Вхідний пусковий струм 2.6 A / 6 A
Рекомендований запобіжник на вході B-6 A / C-6 A
Номінальна вихідна напруга 24 VDC
Діапазон регулювання 24 - 28 V
Діапазон вихідного струму 15 - 12.9 A
Вихідний струм 12.9 A при 28 V
15 A при 24 V
Вихідна потужність 360 W
Запас потужності 600 W (до 5s)
Зниження потужності 6 W/°C for +45 to +55 °C
10 W/°C for +55 to +70 °C
20 W/1000 m для висоти установки >2000 m
Напруга пульсацій і шумів макс. 50 mVpp
Розміри (ШxВxГ) 181 мм x 183 мм x 59 мм
Вага без упаковки 1200 g
Діапазон робочої температури -25 °C to 70 °C
Електричне підключення Вхід: 7/8" 3-контактний | Вихід: 7/8" 4-контактний
Коефіцієнт корисної дії 95.7 %
Втрати потужності 13.5 W
MTBF SN 29500 @ 40 °C (h) 384000 h
Ефективні джерела живлення - інвестиція в майбутнє
Ефективність сприяє сталому розвитку
Мінімальний час напрацювання до відмови 50 000 годин
Ефективність у проектуванні джерел живлення також означає, що кількість встановлених компонентів має бути якомога меншою. Це зберігає цінні ресурси та підвищує надійність системи. Надійність і термін служби джерела живлення можна підвищити, використовуючи високоякісні компоненти. Наприклад, кожен продукт сімейства DIMENSION повинен мати мінімальний термін служби 50 000 годин; при повному навантаженні, напрузі 120 В/230 В і температурі навколишнього середовища +40 °C. Це відповідає безперервній роботі протягом 5,5 років. Високий ККД позитивно впливає на надійність і термін служби джерел живлення. Надійні та довговічні пристрої потребують рідшої заміни, а отже, захищають навколишнє середовище. Ще на етапі розробки компанія PULS гарантує, що блоки живлення працюватимуть без технічного обслуговування протягом багатьох років.
Екологічно чисті виробничі майданчики
Ви можете купити в Україні з ПДВ німецькі блоки живлення PULS зі складy або під замовлення. Ми пропонуємо широкий асортимент блоків живлення та промислових джерел безперебійного живлення UPS на 24В за найкращими цінами в Україні. У нас ви можете отримати консультацію у наших фахівців, які допоможуть вам вибрати оптимальне рішення для ваших потреб. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором виробника PULS в Україні, тому вам гарантується 100% оригінальність та якість продукції