Блок безперебійного живлення PULS UBC10.241
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  PULS
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  PU-02220
  • Вага: 2.85 кг
  • Найменування: UBC10.241
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: PU-02220
Технічні параметри
Тип вхідної напруги DC
Вихідна напруга, В 24
Вихідний струм, А 10
Кріплення DIN-рейка
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Блок живлення PULS UBC10.241 це️ 24V DC-UPS з вбудованим акумулятором.️ Батарея в комплекті.️ Установка на ДІН-рейку
Технічні характеристики
Вхідна напруга постійного струму DC 24 V
Внутрішнє споживання струму (в т.ч. струм зарядки) 1.3 A
Номінальна вихідна напруга 24 VDC
22.5 VDC
Вихідний струм 15 A
10 A
Накопичувальний елемент Вбудований свинцево-кислотний акумулятор
Допустимий розмір акумулятора 12 V, 5A h
Температурний контроль кінця зарядки Автоматично з датчиком температури
Розміри (ШxВxГ) 123 мм x 124 мм x 119 мм
Вага без упаковки 2850 g
Метод установки DIN-рейка
Діапазон робочої температури 0 °C...40 °C
Електричне підключення Пружинні клеми
MTBF SN 29500 @ 40 °C (h) 886000 h
Ефективні джерела живлення - інвестиція в майбутнє
Ефективність сприяє сталому розвитку
Мінімальний час напрацювання до відмови 50 000 годин
Ефективність у проектуванні джерел живлення також означає, що кількість встановлених компонентів має бути якомога меншою. Це зберігає цінні ресурси та підвищує надійність системи. Надійність і термін служби джерела живлення можна підвищити, використовуючи високоякісні компоненти. Наприклад, кожен продукт сімейства DIMENSION повинен мати мінімальний термін служби 50 000 годин; при повному навантаженні, напрузі 120 В/230 В і температурі навколишнього середовища +40 °C. Це відповідає безперервній роботі протягом 5,5 років. Високий ККД позитивно впливає на надійність і термін служби джерел живлення. Надійні та довговічні пристрої потребують рідшої заміни, а отже, захищають навколишнє середовище. Ще на етапі розробки компанія PULS гарантує, що блоки живлення працюватимуть без технічного обслуговування протягом багатьох років.
Екологічно чисті виробничі майданчики
Ви можете купити в Україні з ПДВ німецькі блоки живлення PULS зі складy або під замовлення. Ми пропонуємо широкий асортимент блоків живлення та промислових джерел безперебійного живлення UPS на 24В за найкращими цінами в Україні. У нас ви можете отримати консультацію у наших фахівців, які допоможуть вам вибрати оптимальне рішення для ваших потреб. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором виробника PULS в Україні, тому вам гарантується 100% оригінальність та якість продукції