Тахогенератор Radio Energie RE.0444 R2S 0.06 CA / C4R20E100A60
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Radio Energie
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  RE-C4R20E10A60
  • Вага: 3.20 кг
  • Найменування: RE.0444 R2S 0.06 CA / C4R20E100A60
  • Код виробника: C4R20E100A60
Технічні параметри
Підключення Клемна коробка
Кріплення Лапи
Виконання валу Суцільний
Вихідна напруга при 1000 об/хв, В 60
Діаметр валу, мм 11
Матеріал корпусу Алюміній
Особливості Heavy Duty
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Тахогенератор Radio Energie RE.0444 R2S 0.06 CA має замовний код C4R20E100A60 з кріпленням на лапах використовується як пристрій контролю частоти обертання. Він перетворює швидкість обертання (об/хв) у пропорційну напругу постійного струму практично без затримки поширення сигналу та не потребують зовнішнього джерела живлення. Виготовлення з високоякісних компонентів у міцному корпусі дозволяє використовувати пристрій у складних умовах експлуатації. Вихідна напруга 60В на кожні 1000 об/хв зі зміною вихідної напруги напруги пропорційно зміні швидкості обертання. Відноситься до серії 444R (Robust) з високою стійкістю до важких умов експлуатації
Технічні характеристики
Повна назваREO 444R S 2X60 CA IP56 11X30
КріпленняЛапи
Кількість колекторів2
Кількість полюсів2
Різновид щітокCA (срібно-графітові)
Температурна компенсаціяНі
Розмір валу11x30 мм
Кількість пазів якоря19
Крутний момент холостого ходу1,5 Н·см
Кількість колекторних пластин57
Максимальне радіальне навантаження на вал1,0 Н при Ø 11 мм
Клас ізоляціїB (IEC 34-1)
Максимальна ЕРС600 В
Робоча температуравід -30°C до +130°C
Максимальна похибка лінійності≤ 0,15% ET
Кліматичний захистCa (IEC 68-1)
Загальна пульсація (від піку до піку)≤ 0,5% EC
Ступінь захистуIP 56
Гармоніки обертання (f = 2 p. n.)≤ 0,2% EC
Напрямок обертанняРеверсивний
Пазові гармоніки (f = Z. n.)≤ 0,3% EC
ЗбудженняПостійні магніти Alnico
Точність калібрування± 1,0% ETo
Температурний дрейф ЕРС (некомпенсований)0,02% /°C
Температурний дрейф ЕРС (компенсований)0,005% /°C