Тахогенератор Radio Energie RE.0444 R1B 0.019 CA / C4R10S100A19
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  RE-C4R10S10A19
  • Вага: 2.80 кг
  • Найменування: RE.0444 R1B 0.019 CA / C4R10S100A19
  • Код виробника: C4R10S100A19
Технічні параметри
Підключення Клемна коробка
Кріплення Єврофланець EURO B10
Виконання валу Суцільний
Вихідна напруга при 1000 об/хв, В 19
Опис
Тахогенератор Radio Energie RE.0444 R1B 0.019 CA має замовний код C4R10S100A19 з фланцевим кріпленням використовується як пристрій контролю частоти обертання. Вони перетворюють швидкість обертання (об/хв) у пропорційну постійну напругу практично без затримки поширення сигналу та не потребують зовнішнього джерела живлення. Виготовлення з високоякісних компонентів у міцному корпусі дозволяє використовувати пристрій у складних умовах експлуатації. Кріпиться за допомогою фланцю стандартного розміру EURO B10 (єврофланець), діаметром 115 мм з 6 отвормами Ø6 мм, рівномірно розташованими на окружності 100 мм. Вихідна напруга 19В на кожні 1000 об/хв зі зміною вихідної напруги напруги пропорційно зміні швидкості обертання. Відноситься до серії 444R (Robust) з високою стійкістю до важких умов експлуатації
Технічні характеристики
Повна назваREO 444R B 1X19 CA IP54 11X30C
КріпленняФланець
Кількість колекторів1
Кількість полюсів2
Різновид щітокCA (срібно-графітові)
Температурна компенсаціяНі
Розмір валу11x30 мм
Кількість колекторних пластин57
Максимальне радіальне навантаження на вал1,0 Н при Ø 11 мм
Клас ізоляціїB (IEC 34-1)
Максимальна ЕРС600 В
Робоча температуравід -30°C до +130°C
Максимальна похибка лінійності≤ 0,15% ET
Кліматичний захистCa (IEC 68-1)
Загальна пульсація (від піку до піку)≤ 0,5% EC
Ступінь захистуIP 54
Гармоніки обертання (f = 2 p. n.)≤ 0,2% EC
Напрямок обертанняРеверсивний
Пазові гармоніки (f = Z. n.)≤ 0,3% EC
ЗбудженняПостійні магніти Alnico
Точність калібрування± 1,0% ETo
Температурний дрейф ЕРС (некомпенсований)0,02% /°C
Температурний дрейф ЕРС (компенсований)0,005% /°C