Інкрементальний енкодер Hengstler RI76TD/360ED.1N15KF-D0
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0576470
  • Вага: 0.78 кг
  • Найменування: RI76TD/360ED.1N15KF-D0
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 76
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Пружинна пластина
Роздільна здатність, імп/оберт 360
Виконання валу Пустотілий, наскрізний
Діаметр валу, мм 15
Матеріал корпусу Алюміній
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Високоточний інкрементальний енкодер RI76 з пустотілим валом був спеціально розроблений для валів великого діаметра до 42 мм. Діаметр корпусу становить лише 76 мм, що робить цей енкодер ідеальним для використання в двигунах, ліфтах і поліграфічних машинах.
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI76TD
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Допустимий осьовий люфт
0.3
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Матеріал корпусу
Алюміній
Діаметр корпусу
76 мм
Кріплення
Пустотілий наскрізний вал із затискним кільцем спереду
Ступінь захисту зі сторони валу
IP40
Радіальний осьовий зазор
0.2
Максимальна частота обертання (довготривала)
6000 RPM
Діаметр валу
15 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
15mm
Виконання валу
Пустотілий наскрізний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Тип прив'язки
Пружинна пластина, жорстка на скручування
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Довжина кабелю
3,0 m
Кількість імпульсів
360 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull (K): A, B, N, Alarm/
Напруга живлення
DC 10 - 30 V