Інкрементальний енкодер Hengstler RI41-O/2000AR.11DB
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0521341
  • Вага: 0.20 кг
  • Найменування: RI41-O/2000AR.11DB
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 40
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Круглий фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 6
Матеріал корпусу Алюміній
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI41-O
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Виробнича серія
RI41-O
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Діаметр корпусу
40 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
1,4 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Круглий фланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP40
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Діаметр валу
6 мм
Осьове навантаження на вал
5 N
Радіальне навантаження на вал
10 N
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
6 мм
Виконання валу
Суцільний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 0,2 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
40 мА
Кількість імпульсів
2000 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull 5V, ± 30 мА (D): A, B, N, alarm/
Напруга живлення
DC 5 V (± 10%)