Інкрементальний енкодер Hengstler RI58-O/250EK.42KJ
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0524322
  • Вага: 0.49 кг
  • Найменування: RI58-O/250EK.42KJ
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Вихід Push-pull
Кріплення Затискний фланець
Кількість полюсів 6-пол.
Роз'єм М16
Роздільна здатність, імп/оберт 250
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 10
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
Hengstler RI58 - це універсальні промислові інкрементальні енкодери в стандартному корпусі діаметром 58 мм, що зарактеризуються надзвичайною універсальністю. Існує ряд різних версій, що пропонують широкий вибір фланців і з'єднань. Ці енкодери підходять для високих ударних навантажень і характеризуються високою точністю сигналу та до 40 000 кроків з 10 000 мітками. Вони особливо добре підходять для використання в верстатах, координатних станках з ЧПУ, пакувальних машинах, двигунах/приводах і розпилювальних машинах.
Електричне підключення
Роз'єм М16 (Binder), радіальний (вихід збоку), 6-полюсний
Діаметр корпусу
58 мм
Кріплення
Затискний фланець
Діаметр валу
10 мм
Радіальне навантаження на вал
80 N
Діаметр валу
10 мм
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Напруга живлення
DC 10 - 30 V