Інкрементальний енкодер Hengstler RI58-O/1000EQ.76IK
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0557329
  • Вага: 0.49 кг
  • Найменування: RI58-O/1000EQ.76IK
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Вихід Push-pull
Кріплення Квадратний фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 9.52
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
Hengstler RI58 - це універсальні промислові інкрементальні енкодери в стандартному корпусі діаметром 58 мм, що зарактеризуються надзвичайною універсальністю. Існує ряд різних версій, що пропонують широкий вибір фланців і з'єднань. Ці енкодери підходять для високих ударних навантажень і характеризуються високою точністю сигналу та до 40 000 кроків з 10 000 мітками. Вони особливо добре підходять для використання в верстатах, координатних станках з ЧПУ, пакувальних машинах, двигунах/приводах і розпилювальних машинах.
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI58-O
Принцип роботи
Оптичний
Виробнича серія
RI58-O
Електричне підключення
MS роз'єм, радіальний (вихід збоку), 10-полюсний (розташування контактів 18-1)
Діаметр корпусу
58 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
2 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Квадратний фланець 63.5 x 63.5 мм
Ступінь захисту зі сторони валу
IP67
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Діаметр валу
9.52 мм
Осьове навантаження на вал
40 N
Радіальне навантаження на вал
80 N
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
9.52 мм
Виконання валу
Суцільний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
1000 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull, двополярний 5V, ± 30 мА (D): A, B, N, alarm
Напруга живлення
DC 10 - 30 V