Інкрементальний енкодер Hengstler RI38-O/100EQ.11KB
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0529104
  • Вага: 0.18 кг
  • Найменування: RI38-O/100EQ.11KB
Кріплення Квадратний фланець
Роздільна здатність, імп/оберт 100
Особливості
Інкрементальний, діаметр корпусу 39 мм, суцільний вал
Діаметр корпусу
39 мм
Кріплення
Квадратний фланець 39 x 39 мм
Діаметр валу
6 мм
Діаметр валу
6 мм
Стартовий крутний момент
≤ 0,2 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
100 PPR
Напруга живлення
DC 10 - 30 V