Інкрементальний енкодер Hengstler RI30-O/500ES.34KB
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0520016
  • Вага: 0.27 кг
  • Найменування: RI30-O/500ES.34KB
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 30
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Синхрофланець
Роздільна здатність, імп/оберт 500
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 5
Матеріал корпусу Алюміній
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI30-O
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Інкрементальний, діаметр корпусу 30.4 мм, суцільний вал
Виробнича серія
RI30-O
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Діаметр корпусу
30.4 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
1,4 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Синхрофланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Діаметр валу
5 мм
Осьове навантаження на вал
5 N
Радіальне навантаження на вал
10 N
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
5 мм
Виконання валу
Суцільний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 0,2 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
500 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull (K): A, B, N, Alarm/
Напруга живлення
DC 10 - 30 V