Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT550-R200-IEP-IO-V31
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955716
  • Вага: 0.05 кг
  • Найменування: OMT550-R200-IEP-IO-V31
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100251
Аналоговий вихід: 4-20 мА
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
IO-Link Так
Аналоговий вихід 4-20 мА
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 550
Опис
Датчик відстані. Середній дизайн з різноманітними варіантами кріплення. Компактні датчики відстані в невеликому стандартизованому корпусі. Мультипіксельна технологія (MPT) - точна і достовірна оцінка сигналу. Інтерфейс IO-Link для службових і технологічних даних. Аналоговий вихід 4 ... 20 мА
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання100 ... 550 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Світлодіодне маркування груп ризикуВільна група
Кутове відхиленняМаксимум. +/- 1.5 °
Діаметр світлової плямиПриблизно 20 мм на відстані 550 мм
Кут відкриття2.5 °
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 45000 Lux
Роздільна здатність0.1 мм
MTTFd520 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення4-контактний Роз'єм M8, з можливістю повороту на 90°
Оптична поверхняОрганічне скло
Тип перемиканняНалаштування за замовчуванням таке:
C/Вихідний сигнал Q - контакт 4 роз'єму: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий, IO-Link
I-Pin2: аналоговий вихід 4...20 мА
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Час реагування2 мс, див. таблицю 1
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Інтелектуальний датчик тип 0/тип 3.3
Ідентифікатор пристрою0x111902 (1120514)
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 50 °C (50 ... 122 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Робоча напругаUB18...30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В