Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT50-R101-EP-IO-0,3M-V3-L
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956188
  • Вага: 0.03 кг
  • Найменування: OMT50-R101-EP-IO-0,3M-V3-L
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 267075-100217
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
IO-Link Так
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 50
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Вимірювальний датчик відстані до об'єкту, 50 мм дальність виявлення, червоне лазерне світло, клас лазера 1, виміряне значення через IO-Link, вихід push-pull, фіксований кабель з роз'ємом M8. Мініатюрний дизайн з різноманітними варіантами кріплення. Компактні датчики відстані в невеликому стандартизованому корпусі. Мультипіксельна технологія (MPT) - точна і достовірна оцінка сигналу. Лазерні датчики DuraBeam - довговічні та придатні до використання, як світлодіод. Інтерфейс IO-Link для службових і технологічних даних
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання20 ... 50 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаЛазерний діод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Номінальні характеристики лазера
ПриміткаЛазерне випромінювання, не дивіться на промінь
Клас лазеру1
Довжина хвилі680 nm
Кут розширення променя> 5 мрад d63 d63 < 1 мм в діапазоні 50 мм ... 250 мм
Довжина імпульсу3 мкс
Максимальна енергія імпульсу15.2 nJ
MTTFd560 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення300 мм фіксований кабель з 3-контактним роз'ємом M8 x 1
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Час реагування2 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюSmart Sensor
Ідентифікатор пристрою0x110902 (1116418)
Швидкість передачі данихCOM2 (38,4 кбіт/с)
Виведення даних процесу 2 Біт
Підтримка режиму SIOТак
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 60 °C (50 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - живлення увімкнено
Блимає (4 Гц) - коротке замикання
Блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно світиться - вихід перемикача активний
Постійно вимкнено - вихід перемикача неактивний
Елементи керуванняКнопка навчання
Елементи керування5-ступінчастий поворотний перемикач для вибору режимів роботи
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В