Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT50-R100-2EP-IO-0,3M-V31-L
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956190
  • Найменування: OMT50-R100-2EP-IO-0,3M-V31-L
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 267075-100190
Світло випромінювання: Лазер
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Лазер
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 50
Опис
Вимірювальний датчик відстані до об'єкту, 50 мм дальність виявлення, червоне лазерне світло, клас лазера 1, виміряне значення через IO-Link, 2 x push-pull виходи, фіксований кабель з роз'ємом M8. Мініатюрний дизайн з різноманітними варіантами кріплення. Компактні датчики відстані в невеликому стандартизованому корпусі. Мультипіксельна технологія (MPT) - точна і достовірна оцінка сигналу. Лазерні датчики DuraBeam - довговічні та придатні до використання, як світлодіод. Інтерфейс IO-Link для службових і технологічних даних
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання20 ... 50 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаЛазерний діод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Номінальні характеристики лазера
ПриміткаЛазерне випромінювання, не дивіться на промінь
Клас лазеру1
Довжина хвилі680 nm
Кут розширення променя> 5 мрад d63 d63 < 1 мм в діапазоні 50 мм ... 250 мм
Довжина імпульсу3 мкс
Максимальна енергія імпульсу15.2 nJ
MTTFd560 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключенняФіксований кабель 300 мм з роз'ємом M8 x 1; 4-контактний
Q2 - Pin2: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюSmart Sensor
Ідентифікатор пристрою0x110902 (1116418)
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 60 °C (50 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В