Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT300-R201-UEP-IO-0,3M-V31
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956393
  • Найменування: OMT300-R201-UEP-IO-0,3M-V31
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100280
Аналоговий вихід: 0-10 В
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Червоне
IO-Link Так
Аналоговий вихід 0-10 В
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 300
Опис
Датчик відстані. Середній дизайн з різноманітними варіантами кріплення. Компактні датчики відстані в невеликому стандартизованому корпусі. Мультипіксельна технологія (MPT) - точна і достовірна оцінка сигналу. Інтерфейс IO-Link для службових і технологічних даних. Аналоговий вихід 0 ... 10 В DC
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання100 ... 300 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Світлодіодне маркування груп ризикуВільна група
Кутове відхиленняМаксимум. +/- 1.5 °
Діаметр світлової плямиПриблизно 8 мм на відстані 300 мм
Кут відкриття1.8 °
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 45000 Lux
Роздільна здатність0.1 мм
MTTFd520 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключенняФіксований кабель 300 мм з роз'ємом M8 x 1; 4-контактний
U-Pin2: аналоговий вихід 0 ... 10 V
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Час реагування2 мс, див. таблицю 1
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Інтелектуальний датчик тип 0/тип 3.3
Ідентифікатор пристрою0x111916 (1120534)
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 50 °C (50 ... 122 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Робоча напругаUB18...30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В