Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT300-R200-2EP-IO-L
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-955880
  • Найменування: OMT300-R200-2EP-IO-L
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 295670-100315
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
IO-Link Так
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 300
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання100 ... 300 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаЛазерний діод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Номінальні характеристики лазера
ПриміткаЛазерне випромінювання, не дивіться на промінь
Клас лазеру1
Довжина хвилі680 nm
Кут розширення променя> 5 мрад, d63 < 2,8 мм в діапазоні 350 мм ... 800 мм
Довжина імпульсу5,5 мкс
Частота повторенняПриблизно 2,4 кГц
Максимальна енергія імпульсу< 40 nJ
MTTFd560 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключення2 м вбудованого кабелю
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Тип перемиканняНалаштування за замовчуванням таке:
C/Вихідний сигнал Q - чорний дріт: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий, IO-Link
Q2 - WH: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Час реагування2 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = BK)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюІдентифікація та діагностика
Інтелектуальний датчик тип 0/тип 3.3
Ідентифікатор пристрою0x11190A (1120522)
Швидкість передачі данихCOM2 (38,4 кбіт/с)
Мінімальна тривалість циклу3 мс
Ширина даних процесуВведення даних процесу 4 байти
Підтримка режиму SIOТак
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 60 °C (50 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - живлення увімкнено
Блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно світиться - вихід перемикача активний
Постійно вимкнено - вихід перемикача неактивний
Елементи керуванняКнопка навчання
Елементи керування5-ступінчастий поворотний перемикач для вибору режимів роботи
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 16 мА при напрузі живлення 24 В