Оптичний датчик відстані Pepperl+Fuchs OMT200-R100-2EP-IO-V31
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-956102
  • Вага: 0.01 кг
  • EAN: 4050143045372
  • Найменування: OMT200-R100-2EP-IO-V31
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 267075-100183
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 200
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Вимірювальний датчик відстані до об'єкту, 200 мм дальність виявлення, червоне світло, виміряне значення через IO-Link, 2 x push-pull вихід. Роз'єм M8. Мініатюрний дизайн з різноманітними варіантами кріплення. Компактні датчики відстані в невеликому стандартизованому корпусі. Мультипіксельна технологія (MPT) - точна і достовірна оцінка сигналу. Інтерфейс IO-Link для службових і технологічних даних
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання60 ... 200 мм
Еталонний об'єктСтандартний білий, 100 мм x 100 мм
Джерело світлаСвітлодіод
Тип світлаМодульоване видиме червоне світло
Група ризику світлового випромінюванняБезпечне випромінювання
Кутове відхиленняМаксимум. +/- 1.5 °
Діаметр світлової плямиПриблизно 12 мм на відстані 200 мм
Кут відкриття4 °
Обмеження по зовнішньому освітленнюEN 60947-5-2: 30000 Lux
Роздільна здатність0.1 мм
MTTFd600 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Ступінь захистуIP67 / IP69 / IP69K
Електричне підключенняРоз'єм M8, 4-контактний
Матеріал
КорпусПолікарбонат (полікарбонат)
Оптична поверхняОрганічне скло
Тип перемиканняНалаштування за замовчуванням таке:
C/Вихідний сигнал Q - контакт 4 роз'єму: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий, IO-Link
Q2 - Pin2: NPN нормально відкритий, PNP нормально закритий
Напруга перемиканняМакс. 30 В DC
Комутаційний струмМакс. 100 мА, резистивне навантаження
Категорія застосуванняDC-12 та DC-13
Падіння напругиUd≤ 1,5 В DC
Час реагування2 мс
Тип інтерфейсуIO-Link (через C/Q = вивід 4)
Версія IO-Link1.1
Профіль пристроюSmart Sensor
Ідентифікатор пристрою0x110905 (1116421)
Швидкість передачі данихCOM2 (38,4 кбіт/с)
Мінімальна тривалість циклу3 мс
Виведення даних процесу 2 Біт
Підтримка режиму SIOТак
Сумісний тип головного портуA
Температура навколишнього середовища10 ... 60 °C (50 ... 140 °F)
Температура зберігання-40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
Індикатор роботиЗелений світлодіод:
Постійно світиться - живлення увімкнено
Блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
Функціональний індикаторЖовтий світлодіод:
Постійно світиться - вихід перемикача активний
Постійно вимкнено - вихід перемикача неактивний
Елементи керуванняКнопка навчання
Елементи керування5-ступінчастий поворотний перемикач для вибору режимів роботи
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
ПульсаціїМакс. 10 %
Струм живлення без навантаженняI0< 25 мА при напрузі живлення 24 В