Оптичний датчик SICK WT100-N4419
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6028618
  • Найменування: WT100-N4419
  • Статус виробництва: Знятий з виробництва
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в мініатюрному корпусі W100
Принцип роботиДифузний (з відображенням від об'єкта) з придушенням фону, сфокусована оптика
Розміри (Ш x В x Г)11 мм x 31 мм x 20 мм
Форма корпусу (вихід світла)Прямокутний
Дистанція роботи, макс.4 мм ... 140 мм
Відстань спрацьовування10 мм ... 100 мм
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 8 мм (90 мм)
Довжина хвилі680 нм
НалаштуванняПотенціометр, 270°
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму30 мА
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Тип перемикання на вибірВибирається перемикачем L/D
Напруга на виході (високий/низький рівень) UV - 1,8 V / ca. 0 V
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 0,5 мc
Вид підключенняРоз'єм M8, 3-контактний
Схеми захисту
A
B
D
Вага9 грам
Матеріал корпусуПластик, ABS/PC/POM
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP65
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +55 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +70 °C