Оптичний датчик SICK WSE16G-24162400A00
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1127146
  • Найменування: WSE16G-24162400A00
  • Код виробника: 1127146
Вихід: IO-Link
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід IO-Link
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Гібридний фотоелектричний датчик SureSense
Тип пристроюФотодатчик
Принцип роботиБар'єрний (на перетин променя)
Розміри (Ш x В x Г)16,2 мм x 45,5 мм x 34,4 мм
Форма корпусу (вихід світла)Гібридний
Діаметр різьблення (корпус)M18
Колір корпусуСиній
Дистанція роботи, макс.0 м ... 25 м
Відстань спрацьовування0 м ... 20 м
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод PinPoint
Розміри світлової плями (відстань)400 мм x 200 мм (10 м)
Довжина хвилі631 нм
Налаштування
Правий потенціометрВідсутнє
Лівий потенціометрВідсутнє
Особливі властивості-
Напруга живлення21.6 V DC ... 250 V DC, 96 V AC ... 250 V AC
Споживання струму≤ 10 мА
Перемикаючий вихідMOSFET
Тип перемиканняТемнове спрацювання
Подробиці про перемикаючий вихід
Перемикаючий вихід Q1MOSFET, темнове
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 0,5 мc
Вид підключенняКабель із роз'ємом Micro (1/2"–20) , 4-контактний, 150 мм
Матеріал кабелюПВХ
Переріз проводу0,2 мм²
Схеми захисту
A
B
D
Клас захистуII
Вага18 грам
Матеріал корпусуПластик, VISTAL®
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захисту
IP67
IP69K
Діапазон температур під час роботи –40 °C ... +70 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +75 °C