Оптичний датчик SICK WL100-2P4429
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6052386
  • Вага: 0.07 кг
  • Найменування: WL100-2P4429
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Особливості Для прозорих об'єктів
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в мініатюрному корпусі W100-2
Принцип роботиРефлекторний, подвійна лінза
Розміри (Ш x В x Г)11 мм x 31 мм x 20 мм
Форма корпусу (вихід світла)Прямокутний
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 140 мм (2 м)
Довжина хвилі632 нм
НалаштуванняПотенціометр (Чутливість)
Спеціальні випадки застосуванняВивлення прозорих об'єктів
Особливі властивостіВивлення прозорих об'єктів
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму30 мА
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Тип перемикання на вибірВибирається перемикачем L/D
Напруга на виході (високий/низький рівень) UV - 1,8 V / ca. 0 V
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 0,5 мc
Демпфування на шляху променя≥ 20 %
Вид підключенняРоз'єм M8, 4-контактний
Схеми захисту
A
B
D
Клас захистуIII
Матеріал корпусуПластик, ABS/PC/POM
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP67
Комплект поставкиКріпильний кронштейн BEF-W100-A, Відбивач P250
Спеціальне виконанняВивлення прозорих об'єктів
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +55 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +70 °C