Оптичний датчик SICK VTE18-4P2112
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6013387
  • Вага: 0.13 кг
  • EAN: 4047084156175
  • Найменування: VTE18-4P2112
  • Статус виробництва: Знятий з виробництва
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Латунь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі V18
Тип пристроюФотодатчик
Принцип роботиДифузний (з відображенням від об'єкта)
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 63,6 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Довжина корпусу63,6 мм
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьОсьова
Дистанція роботи, макс.3 мм ... 200 мм
Відстань спрацьовування3 мм ... 170 мм
ФокусПриблизно 2,8°
Вид випромінюванняІнфрачервоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 10 мм (200 мм)
НалаштуванняВідсутнє
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму30 мА
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Тип перемикання на вибір На вибір, через кабель управління L/D
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 2 мc
Частота перемикання250 Гц
Вид підключенняКабель, 4-жильний, 2 м
Матеріал кабелюПВХ
Переріз проводу0,14 мм²
Діаметр дротуØ 5 мм
Схеми захисту
A
B
C
D
Клас захистуIII
Вага120 грам
Матеріал корпусуМетал, нікельована латунь
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP67
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +70 °C