Оптичний датчик SICK VTE18-3E2640
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6013449
  • Вага: 0.03 кг
  • EAN: 4047084156373
  • Найменування: VTE18-3E2640
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі V18
Тип пристроюФотодатчик
Принцип роботиДифузний (з відображенням від об'єкта)
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 78 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Довжина корпусу78 мм
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьОсьова
Дистанція роботи, макс.3 мм ... 200 мм
Відстань спрацьовування3 мм ... 170 мм
ФокусПриблизно 2,8°
Вид випромінюванняІнфрачервоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 10 мм (200 мм)
НалаштуванняВідсутнє
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму30 мА
Перемикаючий вихідNPN
Тип перемиканняСвітлове спрацювання
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 2 мc
Частота перемикання250 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-контактний
Схеми захисту
A
B
C
D
Клас захистуIII
Вага100 грам
Матеріал корпусуПластик, PBT/PC
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP67
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +70 °C