Оптичний датчик SICK VS/VE18-3P3640
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6013743
  • Вага: 0.05 кг
  • EAN: 4047084157462
  • Найменування: VS/VE18-3P3640
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі V18
Тип пристроюФотодатчик
Принцип роботиБар'єрний (на перетин променя)
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 78 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Довжина корпусу78 мм
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьОсьова
Дистанція роботи, макс.0 м ... 20 м
Відстань спрацьовування0 м ... 14 м
ФокусПриблизно 2,8°
Вид випромінюванняІнфрачервоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 700 мм (14 м)
НалаштуванняВідсутнє
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму30 мА
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняТемнове спрацювання
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 2 мc
Частота перемикання250 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-контактний
Схеми захисту
A
B
C
D
Клас захистуIII
Вага200 грам
Матеріал корпусуПластик, PBT/PC
Тип захистуIP67
Тестовий вхід, передавач вимк.TE після 0 В
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +70 °C