Оптичний датчик SICK VL18-4P3140V
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6035495
  • Вага: 0.06 кг
  • Найменування: VL18-4P3140V
  • Код виробника: 6035495
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі V18V
Принцип роботиРефлекторний, подвійна лінза
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 83 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Довжина корпусу83 мм
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьОсьова
Дистанція роботи, макс.0,1 м ... 5 м
Фокус2,5°
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 200 мм (4,5 м)
Кут випромінювання2,5°
Довжина хвилі660 нм
НалаштуванняВідсутнє
Спеціальні випадки застосуванняГігієнічні зони та зони з високою вологістю
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму35 мА
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Тип перемикання на вибір На вибір, через кабель управління L/D
Напруга на виході (високий/низький рівень) Приблизно UV - 2,0 В/0 В
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 1 мc
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-контактний
Схеми захисту
A
B
C
D
Клас захистуIII
Вага120 грам
Полярізаційний фільтр
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V4A (1.4404, 316L)
Матеріал оптикиПластик, Плоский, PMMA, покращена поверхня
Тип захисту
IP67
IP68
IP69K
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +80 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +80 °C