Оптичний датчик SICK VL18-3P3612
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6013597
  • Вага: 0.09 кг
  • EAN: 4047084156908
  • Найменування: VL18-3P3612
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі V18
Тип пристроюФотодатчик
Принцип роботиРефлекторний
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 63,6 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Довжина корпусу63,6 мм
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьОсьова
ФокусПриблизно 2,8°
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 150 мм (3 м)
НалаштуванняВідсутнє
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація± 10 %
Споживання струму30 мА
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняТемнове спрацювання
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка≤ 2 мc
Частота перемикання250 Гц
Вид підключенняКабель, 3-жильний, 2 м
Матеріал кабелюПВХ
Переріз проводу0,14 мм²
Діаметр дротуØ 3,1 мм
Схеми захисту
A
B
C
D
Клас захистуIII
Вага100 грам
Полярізаційний фільтр
Матеріал корпусуПластик, PBT/PC
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP67
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +70 °C