Оптичний датчик SICK IRL-P211E50
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1063186
  • Вага: 0.24 кг
  • EAN: 4047084321535
  • Найменування: IRL-P211E50
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик SICK IRL-P211E50 Оптичний датчик SICK IRL-P211E50 Оптичний датчик SICK IRL-P211E50
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Багатофункціональний фотоелектричний датчик ZoneControl
Тип пристроюФотодатчик
ПускачПневматичний клапан є
Максимальна кількість датчиків
Приблизно 30
Приблизно 50
Логічний принцип роботиПодання окремих одиниць
Тип відведенняРозвантаження окремих одиниць, Пакетне розвантаження
Принцип роботиРефлекторний
Розміри (Ш x В x Г)50 мм x 125,3 мм x 48,9 мм
Дистанція роботи, макс.250 мм ... 1.500 мм
Фокус
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 20 мм (500 мм)
Кут випромінювання
НалаштуванняПотенціометр, 9 оборотів
Спеціальні випадки застосуванняКонтроль зон на накопичувальних конвеєрах
Напруга живлення19,2 V DC ... 27,6 V DC
Залишкова пульсація< 5 Vss
Споживання струму20 мА
Перемикаючий вихідPNP
Напруга на виході (високий/низький рівень) Приблизно UV - 0,5 В/0 В
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мA
Оцінка2 мc
Частота перемикання250 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-контактний
Тип підключення для послідовного з'єднанняКабель із розеткою, M12, 4-контактний 1,2 м
Схеми захисту
A
C
D
Клас захистуIII
Вага175 грам
Матеріал корпусуПластик, ABS
Тип захистуIP65
Удароміцність та вібростійкістьЗгідно IEC 68
Діапазон температур під час роботи –10 °C ... +55 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +75 °C
Конструкція магнітного клапана3/2-ходовий клапан
Принцип дії магнітного клапанаAir to Drive (NC)
Тип підключення магнітного клапанаСтиснене повітря, діаметр 2 x 8 мм, Робоча лінія діаметром 4 мм
Параметри котушки24 V DC 2 W
Витрата повітряПриблизно 20 Nl/min
Продуктивність видалення повітряПриблизно 100 Nl/min
Діапазон робочого тиску4 bar ... 7 bar