Оптичний датчик SICK GRTE18S-P236X
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1069559
  • Вага: 0.04 кг
  • EAN: 4047084341052
  • Найменування: GRTE18S-P236X
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Латунь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі GR18S
Принцип роботиДифузний (з відображенням від об'єкта)
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 38,1 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьРадіальна, абсолютно плоска
Дистанція роботи, макс.5 мм ... 1.000 мм
Відстань спрацьовування10 мм ... 800 мм
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод
Розміри світлової плями (відстань)Ø 45 мм (800 мм)
Довжина хвилі650 нм
НалаштуванняПотенціометр, 270°
Індикація
Світлодіодний індикатор зеленийІндикатор живлення
Постійно увімкнений: живлення увімкнене
Світлодіодний індикатор жовтийСтан прийому променя
Постійно включений: об'єкт присутній
Постійно вимкнений: об'єкт відсутній
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація< 5 Vss
Споживання струму30 мA
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняСвітлове спрацювання
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мА
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 3-контактний
Схеми захисту
A
B
D
Клас захистуIII
Матеріал корпусуМетал, латунь нікельована та ABS (пластмаса)
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP67
Комплект поставкиКріпильна гайка (2 шт.)
Електромагнітна сумісність (ЕМС)EN 60947-5-2
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +55 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +70 °C