Оптичний датчик SICK GRL18SG-P1137
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1066421
  • Вага: 0.05 кг
  • EAN: 4047084311215
  • Найменування: GRL18SG-P1137
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Особливості Для прозорих об'єктів
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в цілиндричному корпусі GR18S
Принцип роботиРефлекторний, подвійна лінза
Розміри (Ш x В x Г)18 мм x 18 мм x 38,1 мм
Форма корпусу (вихід світла)Циліндричний
Діаметр різьблення (корпус)M18 x 1
Оптична вісьОсьова
Вид випромінюванняВидиме червоне світло
Джерело випромінюванняСвітлодіод PinPoint
Розміри світлової плями (відстань)Ø 175 мм (7 м)
Довжина хвилі650 нм
НалаштуванняПотенціометр, 270°
Індикація
Світлодіодний індикатор зеленийІндикатор живлення
Постійно увімкнений: живлення увімкнене
Світлодіодний індикатор жовтийСтан прийому променя
Постійно включений: об'єкт відсутній
Постійно вимк.: об'єкт присутній
Спеціальні випадки застосуванняВивлення прозорих об'єктів
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація< 5 Vss
Споживання струму30 мA
Перемикаючий вихідPNP
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Напруга на виході (високий/низький рівень) UV - (≤ 3 В)/приблизно 0 В
Вихідний струм Iмакс.≤ 100 мА
Оцінка< 500 мкс
Вид підключенняКабель, 4-жильний, 2 м
Матеріал кабелюПВХ
Схеми захисту
A
B
D
Клас захистуIII
Полярізаційний фільтр
Матеріал корпусуПластик, ABS
Матеріал оптикиПластик (органічне скло)
Тип захистуIP67
Комплект поставкиКріпильна гайка (2 шт.)
Спеціальне виконанняВивлення прозорих об'єктів
Електромагнітна сумісність (ЕМС)EN 60947-5-2
Діапазон температур під час роботи –25 °C ... +55 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +70 °C